Gelijkvloers hoekappartement A01 in achterbouw

Antwerpsesteenweg 219, 2950 Kapellen - 03 292 50 50 - info@batimmo-vastgoed.be

Verkocht: Gelijkvloers hoekappartement A01 in achterbouw

Deuzeldlaan 21, 2900 Schoten - Appartement

€ 383.000 

Beschrijving

Stijlvol, gelijkvloers hoekappartement gelegen in de achterbouw die in de eerste fase wordt opgetrokken.
Het appartement heeft een oppervlakte van 126m² en beschikt over aanpalende terrassen (samen meer dan 30m²): Hal met vestiaire mogelijkheid, gastentoilet, badkamer, 2 slaapkamers en zeer ruime leefruimte met open keuken (59m²) en aansluitende bergplaats.
Alle bewoners in dit project kunnen genieten van de omliggende parktuin waarvan d.m.v. nieuwe aanplantingen, het groene karakter versterkt wordt.  Het gebouw beschikt over lift en een parkeerkelder met staanplaatsen en privatieve kelderbergingen. De aankoop van minimum 1 autostaanplaats is verplicht.
De appartementen worden stijlvol afgewerkt met ruime budgetten voor vloeren, keukens, badkamers … .In samenspraak met de bouwheer kan de kandidaat koper persoonlijke keuzes maken in de afwerking of de voorgestelde kwaliteitsvolle afwerkingsmaterialen volgen.
Voor meer info of vrijblijvende afspraak: 0473/45.77.37 of info@batimmo-vastgoed.be


Algemene gegevens

Prijs: € 383.000 

Slaapkamers: 2

Tuin: Ja

 

Oriëntatie tuin: Zuidwest

Verdieping Pand: A01e

Bouwjaar: 2020-2021

Huisdieren toegelaten: Niet opgegeven

Stedenbouwkundige info

Stedenbouwkundige bestemming: Woongebied

Recht op voorkoop: Nee

Verkavelingsvergunning: N/A

Bouwvergunning: Ja

Overstromingsgevoelig: Nee

Oeverzone: Niet van toepassing

Dagvaardingen: Nee

Comfort

EPC Certificaat: Niet opgegeven

Elektriciteitskeuring: Niet opgegeven

Lift: Ja

Datum: 25 September 2023

Deze beschrijving en prijszetting is indicatief en niet bindend.